popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1946
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BLUE LINE - Herceg Novi
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Herceg Novi 
 
08:00 
Neum 
10:35 
10:35 
Metković 
11:15 
11:15 
Doljani 
11:35 
11:35 
Čapljina 
11:50 
11:50 
Počitelj 
12:00 
12:00 
Mostar 
12:45 
12:45 
Jablanica 
13:40 
13:40 
Konjic 
14:25 
14:25 
Hadžići 
15:22 
15:22 
Ilidža 
15:35 
15:35 
Sarajevo 
15:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije