Herceg Novi - Pale
 
interni broj: 7955
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Herceg Novi 
 
21:00
Kamenari 
21:30 
21:30
Lepetane 
22:00 
22:00
Tivat 
22:05 
22:05
Budva 
22:30 
22:30
Cetinje 
23:00 
23:00
Podgorica 
23:25 
23:40
Danilovgrad 
00:05 
00:05
Nikšić 
00:45 
00:50
Vidrovan 
01:00 
01:00
Rudine 
01:25 
01:25
Pivski Manastir 
01:35 
01:35
Plužine 
02:00 
02:00
Mratinje 
02:20 
02:20
Srbinje 
03:25 
03:30
Brod na Drini 
03:38 
03:38
Miljevina 
04:00 
04:00
Tuhalji 
04:10 
04:10
Dobro Polje 
04:30 
04:30
Ilovice 
05:10 
05:10
Kijevo 
05:13 
05:13
Vojkovići 
05:30 
05:30
Istočno Sarajevo 
05:40 
06:00
Pale 
07:05