Zlatibor - Paraćin
 
ID: 7869
transport type: bus
transport company: EURO-LIN - Paraćin
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zlatibor 
 
13:30
Užice 
14:10 
14:10
Požega (SRB) 
14:40 
14:40
Čačak 
15:30 
15:30
Mrčajevci 
15:50 
15:50
Kragujevac 
17:00 
17:00
Jagodina 
18:15 
18:15
Paraćin 
18:45