Zagreb - Sarajevo
 
ID: 3646
transport type: bus
transport company: CROATIA-BUS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
06:30
Bosanska Gradiška 
08:52 
08:52
Nova Topola 
09:05 
09:05
Laktaši 
09:30 
09:30
Banja Luka 
09:55 
09:55
Rekavica 
10:17 
10:17
Krupa 
10:26 
10:26
Bočac Most 
10:37 
10:37
Crna Reka 
10:53 
10:53
Barevo 
11:05 
11:05
Podmilačje 
11:15 
11:15
Jajce 
11:30 
11:30
Vinac 
11:47 
11:47
Torlakovac 
11:55 
11:55
Babino Selo 
12:05 
12:05
Donji Vakuf 
12:15 
12:15
Turbe 
12:50 
12:50
Travnik 
13:05 
13:05
Vitez 
13:20 
13:20
Busovača 
13:35 
13:35
Brestovsko 
13:53 
13:53
Kiseljak 
14:10 
14:10
Han Ploča 
14:20 
14:20
Ilidža 
14:38 
14:38
Sarajevo 
14:50