Zagreb - Prijedor
 
ID: 3537
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
20:00
Novska 
21:00 
21:00
Stara Gradiška (HR-BIH) 
21:50 
21:50
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
21:55 
21:55
Bosanska Gradiška 
22:00 
22:00
Nova Topola 
22:15 
22:15
Laktaši 
22:35 
22:35
Banja Luka 
22:40 
22:40
Prijedor 
23:40