Zagreb - Novi Grad
 
ID: 3533
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
16:30
Okučani 
18:10 
18:10
Novi Varoš (HR) 
18:15 
18:15
Stara Gradiška (HR-BIH) 
18:25 
18:25
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
18:40 
18:40
Bosanska Gradiška 
18:45 
18:45
Banja Luka 
19:40 
19:40
Prijedor 
20:25 
20:25
Novi Grad 
21:00