Zagreb - Imotski
 
ID: 4886
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
19:30
Split 
00:30 
00:30
Šestanovac 
01:39 
01:39
Prpuša 
01:47 
01:47
Cista Provo 
01:50 
01:50
Lovreć 
01:55 
01:55
Kamenjak 
02:00 
02:00
Kljenovac 
02:04 
02:04
Berinovac 
02:08 
02:08
Krivodol 
02:13 
02:13
Grubine 
02:19 
02:19
Kamen most 
02:22 
02:22
Imotski 
02:30