Zagreb - Imotski
 
ID: 4884
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
09:30
Split 
14:30 
14:45
Dugi Rat 
15:15 
15:15
Omiš 
15:22 
15:22
Dubci 
15:42 
15:42
Zadvarje 
15:55 
15:55
Šestanovac 
16:00 
16:00
Cista Provo 
16:10 
16:10
Lovreć 
16:15 
16:15
Krivodol 
16:30 
16:30
Imotski 
16:45