Zagreb - Imotski
 
ID: 4880
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
17:00
Solin 
21:55 
21:55
Split 
22:00 
22:10
Omiš 
22:40 
22:40
Ruskamen 
22:50 
22:50
Mimice 
22:53 
22:53
Pisak 
22:57 
22:57
Dubci 
23:00 
23:00
Brela Gornja 
23:05 
23:05
Potpoletnica 
23:10 
23:10
Zadvarje 
23:15 
23:15
Šestanovac 
23:19 
23:19
Prpuša 
23:27 
23:27
Cista Provo 
23:30 
23:30
Lovreć 
23:35 
23:35
Kamenjak 
23:40 
23:40
Kljenovac 
23:44 
23:44
Berinovac 
23:48 
23:48
Krivodol 
23:53 
23:53
Grubine 
23:59 
23:59
Kamen most 
00:02 
00:02
Imotski 
00:10