Zagreb - Imotski
 
ID: 4879
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
14:15
Solin 
19:10 
19:10
Split 
19:15 
19:30
Stobreč 
19:40 
19:40
Podstrana 
19:45 
19:45
Dugi Rat 
19:55 
19:55
Omiš 
20:05 
20:05
Ruskamen 
20:10 
20:10
Mimice 
20:13 
20:13
Pisak 
20:17 
20:17
Dubci 
20:20 
20:20
Brela Gornja 
20:25 
20:25
Potpoletnica 
20:30 
20:30
Zadvarje 
20:35 
20:35
Šestanovac 
20:39 
20:39
Prpuša 
20:47 
20:47
Cista Provo 
20:50 
20:50
Lovreć 
20:55 
20:55
Kamenjak 
21:00 
21:00
Kljenovac 
21:04 
21:04
Berinovac 
21:08 
21:08
Krivodol 
21:13 
21:13
Grubine 
21:19 
21:19
Kamen most 
21:22 
21:22
Imotski 
21:30