Zagreb - Imotski
 
ID: 4108
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
14:30
Karlovac 
15:10 
15:10
Plitvička Jezera 
16:20 
16:20
Korenica 
16:45 
17:10
Udbina 
17:40 
17:40
Knin 
19:00 
19:00
Sinj 
19:55 
19:55
Cista Provo 
20:40 
20:40
Lovreć 
20:45 
20:45
Krivodol 
21:00 
21:00
Imotski 
21:15