Zagreb - Dubrovnik
 
ID: 4026
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
23:55
Split 
05:00 
05:15
Omiš 
05:45 
05:45
Makarska 
06:15 
06:15
Drvenik 
06:45 
06:45
Ploče 
07:15 
07:15
Metković 
07:45 
07:45
Opuzen 
07:55 
07:55
Ston 
08:20 
08:20
Slano 
08:45 
08:45
Dubrovnik 
09:15