Zagreb - Čapljina
 
ID: 4486
transport type: bus
transport company: AUTOHERC - Grude
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
21:30
Karlovac 
22:30 
22:30
Knin 
02:20 
02:20
Sinj 
03:30 
03:30
Grude 
05:20 
05:20
Ljubuški 
05:50 
05:50
Međugorje 
06:10 
06:10
Čitluk 
06:20 
06:20
Čapljina 
06:50