Zagreb - Čapljina
 
ID: 1959
transport type: bus
transport company: PANORAMABUS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
08:00
Ličko Petrovo Selo (HR-BIH) 
10:00 
10:00
Izačić (BIH-HR) 
09:50 
09:50
Jajce 
12:55 
13:00
Donji Vakuf 
13:45 
14:15
Bugojno 
14:30 
14:35
Uskoplje 
15:00 
15:00
Gornji Vakuf 
15:00 
15:00
Rama 
15:30 
15:30
Prozor 
15:40 
15:40
Jablanica 
16:50 
16:55
Mostar 
18:00 
18:10
Čitluk 
18:40 
18:40
Međugorje 
18:50 
18:50
Ljubuški 
19:10 
19:10
Čapljina 
19:30