Zagreb - Čakovec
 
ID: 3790
transport type: bus
transport company: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
13:45
Sesvete 
14:03 
14:03
Soblinec 
14:09 
14:09
Belovar 
14:13 
14:13
Goričica 
14:16 
14:16
Donja Zelina 
14:19 
14:19
Blažev Dol 
14:20 
14:20
Sv. Ivan Zelina 
14:25 
14:25
Hrastje 
14:30 
14:30
Komin 
14:34 
14:34
Mirkovec 
14:36 
14:36
Breznica 
14:46 
14:46
Breznički Hum 
14:50 
14:50
Paka 
14:55 
14:55
Novi Marof 
15:05 
15:05
Presečno 
15:09 
15:09
Varaždin Breg 
15:15 
15:15
Turčin 
15:20 
15:20
Varaždin 
15:30 
15:40
Kuršanec 
15:46 
15:46
Pušćine 
15:50 
15:50
Nedelišće 
15:55 
15:55
Čakovec 
16:05