Zagreb - Čakovec
 
ID: 3789
transport type: bus
transport company: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
09:30
Sesvete 
09:48 
09:48
Soblinec 
09:52 
09:52
Belovar 
09:59 
09:59
Goričica 
10:02 
10:02
Donja Zelina 
10:04 
10:04
Blažev Dol 
10:05 
10:05
Sv. Ivan Zelina 
10:10 
10:10
Hrastje 
10:15 
10:15
Komin 
10:19 
10:19
Mirkovec 
10:21 
10:21
Breznica 
10:31 
10:31
Breznički Hum 
10:35 
10:35
Paka 
10:40 
10:40
Novi Marof 
10:50 
10:50
Presečno 
10:54 
10:54
Varaždin Breg 
11:00 
11:00
Turčin 
11:05 
11:05
Varaždin 
11:15 
11:15
Kuršanec 
11:36 
11:36
Pušćine 
11:40 
11:40
Nedelišće 
11:45 
11:45
Čakovec 
11:50