Zagreb - Banja Luka
 
ID: 3553
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zagreb 
 
15:00
Velika Gorica 
15:20 
15:20
Sisak 
16:05 
16:05
Petrinja 
16:20 
16:20
Hrvatska Kostajnica 
17:10 
17:10
Dvor na Uni 
17:30 
17:30
Matijevići (HR-BIH) 
17:35 
17:35
Novi Grad (BIH-HR) 
17:50 
17:50
Novi Grad 
17:55 
17:55
Prijedor 
18:25 
18:25
Omarska 
18:45 
18:45
Banja Luka 
19:10