Zadar - Split
 
ID: 64
transport type: bus
transport company: CONTUS - Zadar
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zadar 
 
15:00
Sukošan 
 
Sv. Filip i Jakov 
 
Biograd na moru 
15:30 
15:30
Pakoštane (raskršće) 
15:40 
15:40
Drage (Pakoštane) 
 
Pirovac (raskršće) 
15:50 
15:50
Vodice 
16:05 
16:05
Šibenik 
16:20 
16:20
Primošten 
17:00 
17:00
Rogoznica (raskršće) 
 
Podorljak 
 
Marina 
17:20 
17:20
Trogir 
17:30 
17:30
Solin 
 
Split 
18:05