Zadar - Split
 
ID: 62
transport type: bus
transport company: CONTUS - Zadar
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Zadar 
 
07:00
Sukošan 
 
Sv. Filip i Jakov 
 
Biograd na moru 
07:30 
07:30
Pakoštane (raskršće) 
07:40 
07:40
Drage (Pakoštane) 
 
Pirovac (raskršće) 
07:50 
07:50
Vodice 
08:05 
08:05
Šibenik 
08:20 
08:20
Primošten 
09:00 
09:00
Rogoznica (raskršće) 
 
Podorljak 
 
Marina 
09:20 
09:20
Trogir 
09:30 
09:30
Solin 
 
Split 
10:05