Usora Žabljak - Zadar
 
ID: 4511
transport type: bus
transport company: JELINAK - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Usora Žabljak 
 
15:00
Maglaj 
15:25 
15:25
Zavidovići 
16:00 
16:00
Žepče 
16:15 
16:15
Zenica 
16:55 
16:55
Vitez 
17:30 
17:30
Travnik 
17:50 
17:50
Donji Vakuf 
18:40 
18:40
Bugojno 
19:00 
19:00
Kupres 
19:25 
19:25
Split 
22:15 
22:15
Trogir 
22:45 
22:45
Šibenik 
23:35 
23:35
Zadar 
00:50