Usora Žabljak - Zadar
 
ID: 4510
transport type: bus
transport company: JELINAK - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Usora Žabljak 
 
06:45
Maglaj 
07:15 
07:15
Žepče 
07:30 
07:30
Zenica 
08:20 
08:30
Vitez 
09:15 
09:15
Donji Vakuf 
10:35 
10:45
Bugojno 
11:00 
11:00
Tomislavgrad 
11:55 
11:55
Split 
14:10 
14:10
Trogir 
14:40 
14:40
Šibenik 
15:30 
15:30
Zadar 
16:45