Tuzla - Pula
 
ID: 3526
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Tuzla 
 
07:00
Srebrenik 
07:45 
07:45
Cerik 
08:00 
08:00
Brka 
08:20 
08:20
Brčko 
08:30 
08:30
Orašje 
08:50 
08:50
Orašje (BIH-HR) 
08:55 
08:55
Županja (HR-BIH) 
09:20 
09:20
Županja 
09:30 
09:30
Slavonski Brod 
10:15 
10:15
Zagreb 
12:30 
12:30
Rijeka 
15:15 
15:15
Labin 
16:30 
16:30
Pula 
17:15