Split - Mostar
 
ID: 1103
transport type: bus
transport company: GLOBTOUR - Međugorje
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
10:55
Dugi Rat 
11:20 
11:20
Omiš 
11:25 
11:25
Makarska 
12:05 
12:05
Ploče 
13:05 
13:05
Metković 
13:30 
13:30
Doljani 
13:45 
13:45
Čapljina 
14:00 
14:00
Međugorje 
14:25 
14:25
Čitluk 
14:30 
14:30
Mostar 
15:00