Split - Imotski
 
ID: 4902
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
17:00
Turjaci 
17:49 
17:49
Trilj 
17:55 
17:55
Čaporice 
18:01 
18:01
Ugljane 
18:04 
18:04
Budimiri 
18:07 
18:07
Biorine 
18:10 
18:10
Cista Velika 
18:15 
18:15
Cista Provo 
18:20 
18:20
Lovreć 
18:25 
18:25
Mrnjavci 
18:30 
18:30
Studenci 
18:34 
18:34
Ljuba 
18:40 
18:40
Špar 
18:44 
18:44
Proložac 
18:49 
18:49
Glavina Donja 
18:55 
18:55
Imotski 
19:00