Split - Imotski
 
ID: 4900
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
10:00
Stobreč 
10:10 
10:10
Podstrana 
10:15 
10:15
Dugi Rat 
10:25 
10:25
Omiš 
10:35 
10:35
Ruskamen 
10:40 
10:40
Mimice 
10:43 
10:43
Pisak 
10:47 
10:47
Dubci 
10:50 
10:50
Brela Gornja 
10:55 
10:55
Potpoletnica 
11:00 
11:00
Zadvarje 
11:05 
11:05
Šestanovac 
11:09 
11:09
Prpuša 
11:17 
11:17
Cista Provo 
11:20 
11:20
Lovreć 
11:25 
11:25
Mrnjavci 
11:30 
11:30
Studenci 
11:34 
11:34
Ljuba 
11:40 
11:40
Špar 
11:44 
11:44
Proložac 
11:49 
11:49
Glavina Donja 
11:55 
11:55
Imotski 
12:00