Split - Imotski
 
ID: 4899
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
17:00
Stobreč 
17:10 
17:10
Podstrana 
17:15 
17:15
Dugi Rat 
17:25 
17:25
Omiš 
17:35 
17:35
Ruskamen 
17:40 
17:40
Mimice 
17:43 
17:43
Pisak 
17:47 
17:47
Dubci 
17:50 
17:50
Brela Gornja 
17:55 
17:55
Potpoletnica 
18:00 
18:00
Zadvarje 
18:05 
18:05
Šestanovac 
18:09 
18:09
Prpuša 
18:17 
18:17
Cista Provo 
18:20 
18:20
Lovreć 
18:25 
18:25
Kamenjak 
18:30 
18:30
Kljenovac 
18:34 
18:34
Berinovac 
18:38 
18:38
Krivodol 
18:43 
18:43
Grubine 
18:49 
18:49
Kamen most 
18:52 
18:52
Imotski 
19:00