Split - Imotski
 
ID: 4898
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
14:00
Stobreč 
14:10 
14:10
Podstrana 
14:15 
14:15
Dugi Rat 
14:25 
14:25
Omiš 
14:35 
14:35
Ruskamen 
14:40 
14:40
Mimice 
14:43 
14:43
Pisak 
14:47 
14:47
Dubci 
14:50 
14:50
Brela Gornja 
14:55 
14:55
Potpoletnica 
15:00 
15:00
Zadvarje 
15:05 
15:05
Šestanovac 
15:09 
15:09
Prpuša 
15:17 
15:17
Cista Provo 
15:20 
15:20
Lovreć 
15:25 
15:25
Kamenjak 
15:30 
15:30
Kljenovac 
15:34 
15:34
Berinovac 
15:38 
15:38
Krivodol 
15:43 
15:43
Grubine 
15:49 
15:49
Kamen most 
15:52 
15:52
Imotski 
16:00