Split - Imotski
 
ID: 4897
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Split 
 
11:45
Stobreč 
11:55 
11:55
Podstrana 
12:00 
12:00
Dugi Rat 
12:10 
12:10
Omiš 
12:20 
12:20
Ruskamen 
12:25 
12:25
Mimice 
12:28 
12:28
Pisak 
12:32 
12:32
Dubci 
12:35 
12:35
Brela Gornja 
12:40 
12:40
Potpoletnica 
12:45 
12:45
Zadvarje 
12:50 
12:50
Šestanovac 
12:54 
12:54
Prpuša 
13:02 
13:02
Cista Provo 
13:05 
13:05
Lovreć 
13:10 
13:10
Kamenjak 
13:15 
13:15
Kljenovac 
13:19 
13:19
Berinovac 
13:23 
13:23
Krivodol 
13:28 
13:28
Grubine 
13:34 
13:34
Kamen most 
13:37 
13:37
Imotski 
13:45