Sarajevo - Pula
 
ID: 8092
transport type: bus
transport company: FILS - Pula
valid to: until further notice
days: Wed - Thu - Sun -
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Sarajevo 
 
16:00
Visoko 
16:30 
16:30
Kakanj 
17:00 
17:00
Zenica 
17:30 
17:30
Žepče 
18:15 
18:15
Maglaj 
18:30 
18:30
Jelah 
19:20 
19:20
Zagreb 
23:55 
23:55
Rijeka 
02:50 
02:50
Pula 
04:30