Sarajevo - Mostar
 
ID: 1979
transport type: bus
transport company: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Sarajevo 
 
15:30
Pofalići 
15:35 
15:35
Nedžarići 
15:40 
15:40
Ilidža 
15:50 
15:50
Blažuj 
15:56 
15:56
Hadžići 
16:05 
16:05
Pazarić 
16:12 
16:12
Tarčin 
16:20 
16:20
Bradina 
16:25 
16:25
Podorašac 
16:36 
16:36
Konjic 
16:50 
16:50
Čelebići 
16:55 
16:55
Ostrožac 
17:02 
17:02
Jablanica 
17:10 
17:15
Donja Jablanica 
17:20 
17:20
Grabovica (BIH) 
17:30 
17:30
Drežnica (raskršće) 
17:35 
17:35
Salakovac 
17:50 
17:50
Potoci 
17:55 
17:55
Vrapčići 
18:00 
18:00
Mostar 
18:05