Sarajevo - Mostar
 
ID: 1975
transport type: bus
transport company: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Sarajevo 
 
09:00
Pofalići 
09:05 
09:05
Nedžarići 
09:10 
09:10
Ilidža 
09:20 
09:20
Blažuj 
09:26 
09:26
Hadžići 
09:35 
09:35
Pazarić 
09:42 
09:42
Tarčin 
09:50 
09:50
Bradina 
10:05 
10:05
Podorašac 
10:16 
10:16
Konjic 
10:20 
10:20
Čelebići 
10:25 
10:25
Ostrožac 
10:32 
10:32
Jablanica 
10:40 
10:45
Donja Jablanica 
10:50 
10:50
Grabovica (BIH) 
11:00 
11:00
Drežnica (raskršće) 
11:05 
11:05
Salakovac 
11:20 
11:20
Potoci 
11:25 
11:25
Vrapčići 
11:30 
11:30
Mostar 
11:35