Sarajevo - Herceg Novi
 
ID: 1947
transport type: bus
transport company: BLUE LINE - Herceg Novi
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Sarajevo 
 
11:00
Ilidža 
11:15 
11:15
Hadžići 
11:30 
11:30
Konjic 
12:30 
12:30
Jablanica 
13:00 
13:00
Mostar 
14:30 
14:30
Počitelj 
15:00 
15:00
Čapljina 
15:10 
15:10
Doljani 
15:25 
15:25
Metković 
15:45 
15:45
Neum 
16:20 
16:20
Herceg Novi 
18:50