Sarajevo - Banja Luka
 
ID: 7903
transport type: bus
transport company: SMILJIĆ - Banja Luka
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Sarajevo 
 
05:00
Zenica 
06:15 
06:15
Žepče 
07:00 
07:00
Maglaj 
07:20 
07:20
Doboj 
07:50 
07:50
Derventa 
08:40 
08:40
Prnjavor (BIH) 
09:15 
09:15
Banja Luka 
10:15