Pula - Tuzla
 
ID: 3525
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Pula 
 
07:00
Labin 
07:45 
07:45
Rijeka 
09:00 
09:00
Zagreb 
11:45 
12:00
Slavonski Brod 
14:25 
14:25
Županja 
15:05 
15:05
Županja (HR-BIH) 
15:15 
15:15
Orašje (BIH-HR) 
15:35 
15:35
Orašje 
15:40 
15:40
Brčko 
16:00 
16:00
Brka 
16:10 
16:10
Cerik 
16:30 
16:30
Srebrenik 
16:45 
16:45
Tuzla 
17:30