Pula - Sarajevo
 
ID: 8091
transport type: bus
transport company: FILS - Pula
valid to: until further notice
days: Mon - Wed - Fri -
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Pula 
 
14:30
Rijeka 
16:00 
16:00
Zagreb 
18:50 
18:50
Jelah 
23:25 
23:25
Maglaj 
00:15 
00:15
Žepče 
00:30 
00:30
Zenica 
01:15 
01:15
Kakanj 
01:45 
01:45
Visoko 
02:15 
02:15
Sarajevo 
02:45