Prijedor - Zagreb
 
ID: 3536
transport type: bus
transport company: PEPEKS - Zagreb
valid to: until further notice
days: Mon - Tue - Wed - Thu - Fri - Sat -
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Prijedor 
 
05:30
Banja Luka 
06:30 
06:30
Laktaši 
06:45 
06:45
Nova Topola 
07:10 
07:10
Bosanska Gradiška 
07:25 
07:25
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
07:30 
07:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
07:35 
07:35
Novska 
08:15 
08:15
Zagreb 
09:15