Neum - Vinkovci
 
ID: 1106
transport type: bus
transport company: GLOBTOUR - Međugorje
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Neum 
 
19:00
Neum 1 (BIH-HR) 
19:05 
19:05
Klek 
19:10 
19:10
Metković 
19:40 
19:40
Doljani 
19:50 
19:50
Čaplja 
20:00 
20:00
Mostar 
20:30 
20:30
Čitluk 
20:50 
20:50
Međugorje 
21:00 
21:00
Ljubuški 
21:10 
21:10
Grude 
21:40 
21:40
Posušje 
22:00 
22:00
Tomislavgrad 
22:30 
22:30
Livno 
23:10 
23:10
Šuica 
23:35 
23:35
Kupres 
23:50 
23:50
Bugojno 
00:20 
00:20
Donji Vakuf 
00:30 
00:30
Travnik 
01:10 
01:10
Novi Travnik 
01:30 
01:30
Vitez 
01:45 
01:45
Kaonik 
02:00 
02:00
Zenica 
02:10 
02:10
Žepče 
02:45 
02:45
Maglaj 
03:05 
03:05
Bosanski Brod (BIH-HR) 
05:10 
05:10
Slavonski Brod (HR-BIH) 
05:20 
05:20
Slavonski Brod 
05:25 
05:25
Đakovo 
06:15 
06:15
Osijek 
07:15 
07:15
Vukovar 
07:40 
07:40
Vinkovci 
08:00