Mostar - Split
 
ID: 1104
transport type: bus
transport company: GLOBTOUR - Međugorje
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Mostar 
 
11:10
Čitluk 
11:35 
11:35
Međugorje 
11:45 
11:45
Čapljina 
12:00 
12:00
Doljani 
12:20 
12:20
Metković 
12:35 
12:35
Ploče 
12:55 
12:55
Makarska 
14:00 
14:00
Omiš 
14:30 
14:30
Dugi Rat 
14:40 
14:40
Split 
15:15