Mostar - Split
 
ID: 1100
transport type: bus
transport company: GLOBTOUR - Međugorje
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Mostar 
 
06:45
Čitluk 
07:15 
07:15
Međugorje 
07:30 
07:30
Ljubuški 
07:45 
07:45
Vitina 
08:00 
08:00
Orahovlje 
08:15 
08:15
Orah 
08:20 
08:20
Vrgorac 
08:30 
08:30
Makarska 
09:30 
09:30
Omiš 
10:30 
10:30
Dugi Rat 
10:40 
10:40
Split 
11:00