Mostar - Sarajevo
 
ID: 1980
transport type: bus
transport company: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Mostar 
 
15:00
Vrapčići 
15:05 
15:05
Potoci 
15:10 
15:10
Salakovac 
15:15 
15:15
Drežnica (raskršće) 
15:30 
15:30
Grabovica (BIH) 
15:35 
15:35
Donja Jablanica 
15:45 
15:45
Jablanica 
15:50 
15:55
Ostrožac 
16:03 
16:03
Čelebići 
16:10 
16:10
Konjic 
16:15 
16:15
Podorašac 
16:19 
16:19
Bradina 
16:30 
16:30
Tarčin 
16:45 
16:45
Pazarić 
16:53 
16:53
Hadžići 
17:00 
17:00
Blažuj 
17:09 
17:09
Ilidža 
17:15 
17:15
Nedžarići 
17:25 
17:25
Pofalići 
17:30 
17:30
Sarajevo 
17:35