Imotski - Zagreb
 
ID: 4883
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
21:30
Krivodol 
21:42 
21:42
Lovreć 
22:00 
22:00
Cista Provo 
22:05 
22:05
Šestanovac 
22:15 
22:15
Zadvarje 
22:20 
22:20
Dubci 
22:35 
22:35
Omiš 
22:55 
22:55
Dugi Rat 
23:05 
23:05
Split 
23:30 
23:59
Zagreb 
05:00