Imotski - Zagreb
 
ID: 4882
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
07:30
Krivodol 
07:42 
07:42
Lovreć 
08:00 
08:00
Cista Provo 
08:05 
08:05
Šestanovac 
08:15 
08:15
Zadvarje 
08:20 
08:20
Dubci 
08:35 
08:35
Omiš 
08:55 
08:55
Dugi Rat 
09:05 
09:05
Split 
09:30 
10:00
Zagreb 
14:45