Imotski - Zagreb
 
ID: 4107
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
12:00
Krivodol 
12:15 
12:15
Lovreć 
12:30 
12:30
Cista Provo 
12:35 
12:35
Sinj 
13:25 
13:25
Knin 
14:25 
14:25
Udbina 
15:55 
15:55
Korenica 
16:25 
16:50
Plitvička Jezera 
17:15 
17:15
Karlovac 
18:25 
18:25
Zagreb 
19:05