Imotski - Split
 
ID: 4901
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
06:15
Glavina Donja 
06:20 
06:20
Proložac 
06:26 
06:26
Špar 
06:31 
06:31
Ljuba 
06:35 
06:35
Studenci 
06:41 
06:41
Mrnjavci 
06:45 
06:45
Lovreć 
06:50 
06:50
Cista Provo 
06:55 
06:55
Cista Velika 
07:00 
07:00
Biorine 
07:05 
07:05
Budimiri 
07:08 
07:08
Ugljane 
07:11 
07:11
Čaporice 
07:14 
07:14
Brnaze 
07:34 
07:34
Split 
08:15