Imotski - Split
 
ID: 4894
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
10:00
Kamen most 
10:08 
10:08
Grubine 
10:11 
10:11
Krivodol 
10:17 
10:17
Berinovac 
10:22 
10:22
Kljenovac 
10:26 
10:26
Kamenjak 
10:30 
10:30
Lovreć 
10:35 
10:35
Cista Provo 
10:40 
10:40
Prpuša 
10:43 
10:43
Šestanovac 
10:51 
10:51
Zadvarje 
10:55 
10:55
Potpoletnica 
11:00 
11:00
Brela Gornja 
11:05 
11:05
Dubci 
11:10 
11:10
Pisak 
11:13 
11:13
Mimice 
11:17 
11:17
Ruskamen 
11:20 
11:20
Omiš 
11:25 
11:25
Dugi Rat 
11:35 
11:35
Podstrana 
11:45 
11:45
Stobreč 
11:50 
11:50
Split 
12:00