Imotski - Split
 
ID: 4893
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
14:15
Glavina Donja 
14:20 
14:20
Proložac 
14:26 
14:26
Špar 
14:31 
14:31
Ljuba 
14:35 
14:35
Studenci 
14:41 
14:41
Mrnjavci 
14:45 
14:45
Lovreć 
14:50 
14:50
Cista Provo 
14:55 
14:55
Prpuša 
14:58 
14:58
Šestanovac 
15:06 
15:06
Zadvarje 
15:10 
15:10
Potpoletnica 
15:15 
15:15
Brela Gornja 
15:20 
15:20
Dubci 
15:25 
15:25
Pisak 
15:28 
15:28
Mimice 
15:32 
15:32
Ruskamen 
15:35 
15:35
Omiš 
15:40 
15:40
Dugi Rat 
15:50 
15:50
Podstrana 
16:00 
16:00
Stobreč 
16:05 
16:05
Split 
16:15