Imotski - Osijek
 
ID: 3666
transport type: bus
transport company: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Imotski 
 
18:00
Cista Provo 
18:45 
18:45
Trilj 
19:05 
19:05
Sinj 
19:20 
19:20
Split 
19:45 
20:15
Trogir 
20:45 
20:45
Šibenik 
21:45 
21:45
Biograd na moru 
22:45 
22:45
Zadar 
23:00 
23:00
Obrovac 
00:05 
00:05
Gračac 
00:35 
00:35
Udbina 
01:05 
01:05
Korenica 
01:35 
01:35
Plitvička Jezera 
01:50 
01:50
Slunj 
02:10 
02:10
Karlovac 
03:40 
03:40
Slavonski Brod 
05:45 
05:45
Sikirevci 
06:25 
06:25
Velika Kopanica 
06:30 
06:30
Vrpolje 
06:40 
06:40
Đakovo 
06:50 
06:50
Osijek 
07:30