Herceg Novi - Sarajevo
 
ID: 1946
transport type: bus
transport company: BLUE LINE - Herceg Novi
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Herceg Novi 
 
08:00
Neum 
10:35 
10:35
Metković 
11:15 
11:15
Doljani 
11:35 
11:35
Čapljina 
11:50 
11:50
Počitelj 
12:00 
12:00
Mostar 
12:45 
12:45
Jablanica 
13:40 
13:40
Konjic 
14:25 
14:25
Hadžići 
15:22 
15:22
Ilidža 
15:35 
15:35
Sarajevo 
15:50