Dubrovnik - Zagreb
 
ID: 42
transport type: bus
transport company: CROATIA-BUS - Zagreb
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Dubrovnik 
 
21:00
Zaton Mali 
21:15 
21:15
Zaton Veli 
21:17 
21:17
Orašac 
21:21 
21:21
Trsteno 
21:23 
21:23
Slano 
21:39 
21:39
Ston (raskršće) 
21:53 
21:53
Klek (HR-BIH) 
22:14 
22:14
Opuzen 
22:30 
22:30
Metković 
22:40 
22:40
Opuzen 
22:50 
22:50
Ploče 
23:05 
23:05
Makarska 
00:05 
00:05
Split 
01:15 
01:20
Karlovac 
05:50 
05:50
Zagreb 
07:00