Beograd - Šipovo
 
ID: 2314
transport type: bus
transport company: SMILJIĆ - Banja Luka
valid to: until further notice
days: every day
 
 
STATION
ARR.
DEP.
Beograd 
 
19:30
Sremska Mitrovica 
20:45 
20:45
Bijeljina 
22:00 
22:00
Brčko 
23:00 
23:00
Modriča 
00:00 
00:00
Dreventa 
01:00 
01:00
Prnjavor (BIH) 
02:00 
02:00
Banja Luka 
03:00 
03:00
Krupa na Vrbasu 
03:45 
03:45
Bočac 
04:00 
04:00
Mrkonjić Grad 
04:30 
04:30
Jezero 
04:45 
04:45
Šipovo 
05:00